• 7/24 Alo Tesisat Ustası +90 505 848 88 69

Temiz Su Tesisatı Ustası

Temiz Su Tesisatı Ustası Ceylan Tesisat Ankara Etimesgut Sincan Fatih Batıkent Eryaman da hizmet vermektedir

Temiz su tesisatı.

sıhhi tesisat, temiz su tesisatı, Ankara Sincanda Su Tesisatcısı, Fatihde Su Tesisatcısı, Yaşam Kentte Su Tesisatcısı, Konut Kentte Su Tesisatcısı, Ümit Köyde Su Tesisatcısı, Etimesgutta Su Tesisatcısı, Eryamanda Su Tesisatcısı, Batıkentde Su Tesisatcısı, Bağlıcada Su Tesisatcısı, Elvankentte Su Tesisatcısı, Çayyolunda Su Tesisatcısı. İşleriniz geriye dönük garantili olarak yapılmaktadır.

Temiz Su Tesisatı

Temiz Su Tesisatı Ustası Ceylan Tesisat Ankara Etimesgut Sincan Fatih Batıkent Eryaman da hizmet vermektedir

Temiz su tesisatı dairemizinde şebekeden gelen ve daire girişinde bir ana vana ile kontrol altına alınan temiz sudur. Daire içinde genelde zeminden gider. Gelen soğuk su kombi sofben gibi ısıtıcılar la sıcağa dönüştürülebilir. Eski dairelerde, demir tesisatlar, eskiyen ve paslı borular duvarın içinde bırakılır. Plastik yeni tesisat çekilerek daire tesisatları yenilenir. Bu işlem demir boruların 15 yada 20 yılda çürümesi sonucu bir ihtiyaç haline dönüşür. Bir defa ya mahsus kaliteli malzeme ve işinin uzmanı tecrübeli bir usta ile plastik borularla tesisatın yenilenmesi birdaha tesisat sorunu yaşamayacağınız anlamına gelir. Kalitesiz malzeme ve amatör bir ustaya yaptırılırsa zaman zaman alt daireye su sızıntısı olabilir yani su kaçağı meydana gelebilir. Buda daha fazla bütçenize ek yük getirmekle birlikte evinizin tekrar inşaat alanına dönmesine neden olur. Bu işlemin bir defa ve profosyonel bir ustaya yaptırılması çok önemlidir..

Tıkanık kanal, lavabo, wc açma.

Temiz Su Tesisatı Ustası petek-nasıl-temizlenir-Kombi tesisatı bakımı, Tıkanık-kanal,-lavabo,-wc-açmaPis-su-tesisatı-tamir-bakım-döşeme-ustası-firması-Ceylan-Pis Su Tesisatı Ustası Ceylan Tesisat sıhhi tesisat, temiz su tesisatı, Ankara Sincanda Su Tesisatcısı, Fatihde Su Tesisatcısı, Yaşam Kentte Su Tesisatcısı, Konut Kentte Su Tesisatcısı, Ümit Köyde Su Tesisatcısı, Etimesgutta Su Tesisatcısı, Eryamanda Su Tesisatcısı, Batıkentde Su Tesisatcısı, Bağlıcada Su Tesisatcısı, Elvankentte Su Tesisatcısı, Çayyolunda Su Tesisatcısı. İşleriniz geriye dönük garantili olarak yapılmaktadır.

Memnun müşteri Politikamız.

Uygun fiyat

Doğru tecrübeli usta ile yapılan pis su ve sıhhi tesisat işlerinizi, bir kere yaptırır, ekonominize katkı sağlarsınız.

Garanti

Yaptığımız pis su ve tesisat işlerimize kendimize okadar güveniyoruz ki, geriye dönük garanti sağlıyoruz.

Profesyonel hizmet

Profesyonel tesisat ustası, profesyonel hizmez demektir. Bizden sonra evinizin tesisatında uzun bir süre sorun olmayacak.

Tesisatta bu ayrıcalıklı hizmete

Ankara’da Etimesgut, Sincan, Eryaman, Batıkent, Çayyolu bölgeleri ve civarı hizmet almaktadır.

Bize ulaştığınız an

Tesisatınız ile ilgili daha fazla sorun yaşamayacaksınız demektir.

Ceylan Sıhhi Tesisat

Temiz su tesisatı, Pis su tesisatı ve tıkanık kanal açma, Tesisat kaçaklarında cihat ile nokta tespiti, kombi tesisatı bakım ve temizliği.

Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti en üst düzeyde tutmak için ne gerekiyorsa yapıyoruz. Mutlu müşteri politikamız gereği yaptığımız tüm işlere geriye dönük garanti vermekteyiz. (Biz işimizi severek yapıyoruz.)

Yaptığımız tesisat işleri ile alakalı sürekli yeni teknolojileri takip ediyor, makina ve ekipmanlarımızı herzaman yeniliyoruz. Sorunsuz hizmet vermeye devam ediyoruz.

Temiz su tesisatı, Pis su tesisatı ve tıkanık kanal açma, Tesisat kaçaklarında cihat ile nokta tespiti, kombi tesisatı bakım ve temizliği hizmetlerini, Ankara’da Etimesgut, Sincan, Eryaman, Batıkent, Çayyolu bölgeleri ve civarına vermekteyiz.

30 senelik tecrübemiz ile kalitemizden ödün vermeden yüksek kaliteli cihazlarımız ile Kanal tıkanıklığı açma Lavabo tıkanıklıgı açma Klozet tamiri petek temizleme Kacak tespiti Daire tesisatı ve tüm tamır ve tadilâtlarınız ceylan tesisat yanınızda.

 Like

YILLARIN DENEYİMİ VE TECRÜBESİ İLE DÜRÜSTLÜK İLKEMİZLE. ETİMESGUT VE YAKIN BÖLGELERİNDE ÖNCÜ FİRMA OLMAKTAN DUYDUGUMUZ GURURLA SİZ DEGERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEYE DEVAM ETMEKTEYİZ. SU KAÇAK TESPİTİ,KANAL AÇMA,DAİRE TESİSATI YENİLEME,TESİSAT TAMİRAT,İŞERİNDE SİZE BİR TELEFON KADAR YAKINIZ.İLGİNİZE TEŞEKKÜRLER.

CEYLAN TESİSAT 0505 848 88 69 SAĞLIKLI GÜNLER DİLERİZ.

 1

ANKARA TESİSAT FİRMALARI,nda 30 yıllık birikim ve tecrübeye dayanarak hemen hemen yarısının su kaçak tespitlerini yapmakta olup, meslektaşlarımıza elimizden gelen desteği vermeye her zaman hazır olduğumuzu bildirmek isteriz.su kaçak tespiti, kanal açma, su arızası tamiri, tesisat işlerinizi en hızlı ve uygun fiyattan çözüme ulaştırmayı mesleğimizin gereği olarak bilip, bu prensiple müşterilerimize etimesgut tesisatcı, sincan tesisatçı, eryaman tesisatçı, çay yolu tesisatçı, umit köy tesisatçı, bağlıca tesisatçı, ekiplerimizle hizmetimize devam etmekteyiz. tesisatta güven bizim işimiz. CEYLAN TESİSAT 0505 848 88 69

 1

son teknoloji ilaçlı kompresorlu petek temizleme cihazımızla ısınmayan peteklerinizi ısıtıyoruz.tıkanmış kurum bağlamış petek ve kombi tesisatınızı temizliyor kışın daha iyi ısınmanızı sağlıyoruz.kampanyamızdan faydalanmak için bizi arayınız.0505 848 88 69 ceylan tesisat ankara

 Like

Ankarada tesisat, tamir, su kaçak tespiti, kanal açma,petek temizleme, daire tesisatı, bina tesisatı, kollektör değişimi ve bilumum her türlü tesisat işlerinde işinin ehli, helal kazanç peşinde kişiliği düzgün güvenilir ustalarla çalışan ceylan tesisat firmamız.Etimesgut,ahimeut,alsancak,suvari,sincan 12 cadde,ahimesut bulvarı üzeri,bağlıca,eryaman,çayyolu,ümüyköy,yaşamkent, bölgelerinde kendini kanıtlamış müşteri memnuniyeti almış eski bir firmadır.

Babadan oğula çıraklıktan gelen profesyonel ustalarıyla çözülmeyen bütün tesisat işlerinin üstesinden gelen ceylan tesisat iddialı ve bir o kadarda kendine güvenen kaliteli bir firma haline gelmiştir.

,

 1

Sincan,eryaman,etimesgut,bağlıca,çayyolu,korukent,ümitkoy de tesisatçı firmalar arasında en uygun fiyata su kaçak tespit cihazı, kanal açma makinası, ölçüm cihazları,ile profesyonel hizmet vermeye devam ediyoruz.

 4

25 yıldır sizlere profesyonel şekilde su tesisatı işlerini uygun fiyat ve kalite dahilinde sunuyoruz . Su kaçağı tespiti , kanal açma , klozet , musluk , batarya, montajı ve su tesisatınızdaki sorunların çözümü için 7/24 hizmet vermekteyiz.0505 848 8869

 3
  • Contact Us

  • Etiketler

  • Call Now ButtonUsta İste